روانشناس و مشاور خانواده در ونکوور

مشاوره خانواده چیست

خانواده محل امنی برای رشد تک تک اعضاء خانواده است. مشکلات موجود در آن می تواند نتایج بسیار نامطلوبی برای همه اعضا خانواده داشته باشند. برای همین منظور در مشاوره خانواده، روانشناس و مشاور خانواده با شناخت درست از شرایط هر یک از افراد خانواده، و شناخت استرس ها و اختلافات بین اعضاء سعی می کند با تکنیک های لازم برای حل این مسایل به افراد کمک کند. جلسات با مشاور خانواده در ونکوور به دو صورت مشاوره آنلاین یا مشاوره حضوری انجام می شود.

family

برای گرفتن وقت مشاوره روانشناسی همین حالا با ما تماس بگیرید. مشاوره بصورت حضوری در ونکوور و آنلاین در سراسر دنیا.

pre-marriage

مشاوره قبل از ازدواج چیست

مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره ای است که افراد قبل از شروع یک زندگی مشترک از مهارت روانشناس و مشاور خانواده کمک می گیرند تا شناخت بهتر و جامع تری نسبت به یکدیگر پیدا کنند و در صورت سازگاری و کسب مهارت های لازم از بروز تعارضات و مشکلات در زندگی مشترکشان پیشگیری نمایند و همچنان در برابر مشکلات پیش‌بینی‌نشده، اقدامات موثری انجام دهند.

مشاور خانواده طلاق

گاهی به دلیل تعارضات بالای زناشویی و علی رغم گرفتن کمک از مشاوره خانواده، بنا بر تشخیص زن و مرد، در مسیر طلاق قرار می گیرند. در این مرحله بسیار مهم است که با کمک مشاور خانواده خوب، طلاق سیر طبیعی خود را طی کند تا هر دو طرف و همچنین فرزند یا فرزندانی که در این رابطه وجود دارند، کمترین آسیب را ببینند.

divorce

برای گرفتن وقت مشاوره روانشناسی همین حالا با ما تماس بگیرید. مشاوره بصورت حضوری در ونکوور و آنلاین در سراسر دنیا.

anxity

مشاوره درمان اضطراب و استرس

اضطراب واکنش طبیعی ما به موقعیت های حساس زندگی است اما اضطراب در دراز مدت می تواند مشکلات جدی جسمی و روحی را در ما ایجاد کند، در صورت وجود علایم اضطراب مزمن و استرس در دراز مدت می بایست حتما با کمک روانشناس ایرانی در ونکوور به دنبال راه حلی برای کاهش این علائم آزاردهنده باشید. 

مشاوره درمان افسردگی

افسردگی یکی از اختلالات روانی است که با علایمی مانند غم و اندوه شدید، بی لذتی، كاهش انگيزه، بی رمقی و … در فرد آغاز می شود و کم کم می تواند عملكرد فرد در کار، تحصیل و فعالیت های روزمره را کاملاً دچار مشکل سازد. افسردگی جزو اختلالات مهمی است که برای درمان آن باید هر چه زودتر از روانشناس کمک گرفت.

depression

برای گرفتن وقت مشاوره روانشناسی همین حالا با ما تماس بگیرید. مشاوره بصورت حضوری در ونکوور و آنلاین در سراسر دنیا.

هر یک از ما ممکن از از حمایت خانواده و یا دوستان بهره مند شویم اما گاهی لازم است برای امور تخصصی تر به مشاوری کار آزمونده مراجعه کنیم. مشاوره در سطوح مختلف صورت می گیرد مشاوره فردی گاهی صرفا نقش حمایتی دارد و مشاور با آموزش مهارت های لازم به فرد کمک می کند. اما در برخی موارد که افراد دچار اختلالات جدی تر هستند ، لازم است مشاور با بررسی بیشتر و شناخت دقیق مساله به درمان های تخصصی تر بپردازد. در بسیاری از اختلالات روانی فرد نیاز به مصرف دارو ندارد و می تواند با جلسات روان درمانی سلامت رئان خود را به دست آورد.

به طور معمول جلسات مشاوره خانواده یا خانواده درمانی در پکیج های مختلف ارائه می شود که از ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت طول می ‌کشد که این جلسات عمدتا هرهفته یک بار برگزار می ‌شوند. تعداد دقیق جلسات به میزان مشکلات در خانواده بستگی دارد. بدین منظور لازم است تا در جلسه اول مشاور بررسی لازم توسط مشاور صورت گیرد و میزان مشکل ارزیابی گردد تا مشاور بتواند تعداد جلسات لازم برای حل مشکل را مشخص نماید.

مشاوره طلاق حداقل 4 جلسه در یک ماه است که البته تشخیص مشاور با توجه به  شرایط زن و مرد نیز می تواند متفاوت باشد.

هدف مشاوره قبل از ازدواج این است تا با کمک مشاوری مجرب و کار آزموده، افراد شناخت درست و جامعی از یکدیگر کسب کنند تا بر اساس میزان سازگاری ، برای آغاز این رابطه تصمیم بگیرند  و در صورت سازگاری ، در ادامه مشاوره آموزش مهارت های لازم برای آغاز زندگی مشترک داده می شود تا در نهایت رابطه مشترک در مسیر رابطه عاطفی سالم و خشنود هدایت گردد. داشتن یک مشاور خوب قبل از ازدواج می تواند یک عمر خوشبختی را برای شما به ارمغان بیاورد.

مشاور خانواده در ونکوور بصورت حضوری با روانشناس و مشاور حدود 45  دقیقه تا 1 ساعت بوده که در مرکز مشاوره با گرفتن وقت مشاوره روانشناسی انجام می شود. 

با توجه به پیش رقت تکنولوژی قابلیت دسترسی همه به تلفن و ابنترنت در سراسر دنیا می توان به سادگی از خدمات روانشناس آنلاین استفاده کرد. این کار هم به لحاظ هزینه و هم زمان مقرون به صرفه بوده و در بسیاری از موارد مشاوره تاثیری بر کیفیت مشاوره و درمان نمی گذارد.

از منوی بالای صفحه می توان به سادگی از وقت مشاوره روانشناسی بگیرید. جلسات بصورت حضوری در ونکوور و یا آنلاین در واتساپ و یا زوم می باشد. 

اسکرول